Licencjonowani Doradcy z Kancelarii GRP w ogólnopolskiej prasie.

Licencjonowani Doradcy z Kancelarii GRP w ogólnopolskiej prasie.

Licencjonowani Doradcy z Kancelarii GRP w ogólnopolskiej prasie.

Jak uratować firmę przed upadkiem? Na to pytanie odpowiedzi udzielą licencjonowani doradcy restrukturyzacyjni Artur Omelczuk i Michał Kosmacki – wspólnicy w Kancelarii GRP.

Pisaliśmy już, że rok 2021 z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 sprawił, że wzrosła liczba bankrutujących firm. Zadaliśmy sobie również pytania – czy rok 2022 będzie inny? Dzisiaj wiemy, że w obliczu międzynarodowych sankcji nakładanych na Rosję, sytuacja będzie równie ciężka. Wzrost cen, inflacja, problemy finansowe mogą stawiać firmy na granicy bankructwa. 

Jak uratować firmę przed upadkiem?

Podejmowane w odpowiednim czasie działania to klucz do uratowania firmy przed upadłością. Szczegółowo wyjaśniają zagadnienie nasi Doradcy w materiale przygotowanym dla Newsweek Polska – zapraszamy do zapoznania się z artykułem pod adresem:

https://www.newsweek.pl/biznes/restrukturyzacja-firmy-jak-zabezpieczyc-firme-przed-upadkiem/7h6x8sl

PORADY
EKSPRETÓW

Na czym polega windykacja? Jak odzyskać pieniądze? Czy warto prowadzić monitoring płatności? Zapoznaj się z naszymi poradami i dowiedz się więcej o skutecznym odzyskiwaniu należności.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest KANCELARIA GRP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 27. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych.RODO