O nas

Kancelaria GRP

Kancelaria GRP specjalizuje się w restrukturyzacji małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski, z uwzględnieniem faktu, że sektor MŚP stanowi 99% wszystkich firm w kraju. Naszą działalność operacyjną prowadzimy w Sosnowcu i oddziale w Warszawie, ale budujemy naszą markę poprzez bezpośrednie kontakty z klientami i wierzycielami, co pozwala nam dostosować odpowiednie narzędzia prawne i finansowe do indywidualnych potrzeb.

zespół restrukturyzacyjny

Zacznij z nami bez ryzyka: bezpłatna konsultacja czeka!

Poznaj nasz zespół doradców restrukturyzacyjnych

Członek zarządu

Artur Omelczuk

członek zarządu

Michał Kosmacki

+ 0 mln
Zrestrukturyzowanych zobowiązań
0 %
Zatwierdzonych układów
0 /5 ★
Opinia Klientów

O nas

Kancelaria GRP zajmuje się restrukturyzacją małych i średnich przedsiębiorców z całego kraju. Sektor MŚP w Polsce stanowi 99% wszystkich firm. My rozumiemy specyfikę niewielkiego biznesu – mówimy zrozumiałym językiem i wiemy jak skutecznie i szybko mu pomagać. 

Działalność operacyjną prowadzimy w Sosnowcu i w oddziale w Warszawie, ale naszą markę budujemy przez bezpośrednie kontakty z klientami oraz wierzycielami, co pozwala na dobór odpowiednich narzędzi prawnych, finansowych. 

Tworzymy zgrany zespół ekspertów z dziedziny finansów, prawa i ekonomii. W postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych zaangażowani są doświadczeni restrukturyzatorzy, prawnicy, analitycy finansowi oraz negocjatorzy. Nasze niestandardowe działania i procedury sprawiają, że jesteśmy firmą, która wyróżnia się na tle konkurencji swoją skutecznością. 

Restrukturyzacja

Analiza stanu przedsiębiorstwa, ustalenie strategii działania, komunikacja z wierzycielami…

Upadłość

Bezpłatne konsultacje przeprowadzane przez doświadczonych prawników.
 

Obsługa prawna

Kompleksowe wsparcie prawne i biznesowe.


Oferujmy kompleksową obsługę procesu upadłości konsumenckiej. Prowadzone przez nas działania skutkują oddłużeniem!