Doradca restrukturyzacyjny

Artur Omelczuk

Doradca restrukturyzacyjny

Michał Kosmacki

O nas

Kancelaria GRP zajmuje się restrukturyzacją małych i średnich przedsiębiorców z całego kraju. Sektor MŚP w Polsce stanowi 99% wszystkich firm. My rozumiemy specyfikę niewielkiego biznesu – mówimy zrozumiałym językiem i wiemy jak skutecznie i szybko mu pomagać. 


Działalność operacyjną prowadzimy w Będzinie i w oddziale w Warszawie, ale naszą markę budujemy przez bezpośrednie kontakty z klientami oraz wierzycielami, co pozwala na dobór odpowiednich narzędzi prawnych, finansowych. 


Tworzymy zgrany zespół ekspertów z dziedziny finansów, prawa i ekonomii. W postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych zaangażowani są doświadczeni restrukturyzatorzy, prawnicy, analitycy finansowi oraz negocjatorzy. Nasze niestandardowe działania i procedury sprawiają, że jesteśmy firmą, która wyróżnia się na tle konkurencji swoją skutecznością. 

LOGO-KANCELRIA_GRP

JEDNYM Z NASZYCH GŁÓWNYCH ATUTÓW JEST UMIEJĘTNOŚĆ DOSTRZEGANIA RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ.

Działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy w pełni mobili, a kilometry nie są dla nas przeszkodą, zatem zapraszamy do kontaktu i spotkania.

 

Zaczęliśmy od nieba, gwiazd, konstelacji, gwiazdozbiorów, ale na co dzień stąpamy twardo po ziemi. Dlatego zapraszamy do współpracy i sprawdzenia naszych możliwości.

O nas

NAPISZ DO NAS

Restrukturyzacja przedsiębiorstw

Analiza stanu przedsiębiorstwa, ustalenie strategii działania, komunikacja z wierzycielami…

Upadłość konsumencka

Bezpłatne konsultacje przeprowadzane przez doświadczonych prawników.

Upadłość przedsiębiorców

Kompleksowe wsparcie prawne i biznesowe.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest KANCELARIA GRP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 27. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych.RODO