Michał Kosmacki

Doradca restrukturyzacyjny, Adwokat

Po 10 latach w branży obrotu wierzytelnościami postanowiłem zostać doradcą restrukturyzacyjnym. Prawo insolwencyjne to fascynująca, choć skomplikowana dyscyplina, która pozwala wykazać się kreatywnością, wiedzą i umiejętnościami negocjacji – szczególnie istotna jest umiejętność wyważenia interesu zarówno dłużnika, jak wierzycieli.

 

W swojej praktyce zawodowej prowadziłem kilkadziesiąt postępowań ze skargi paulińskiej i postępowań karnych w dotyczących udaremnienia lub uszczuplenia zaspokojenia wierzycieli, tworzenia nowych spółek w celu pokrzywdzenia wierzycieli i celowego doprowadzenia do upadłości.

Moje doświadczenie okazuje się  kluczowe w postępowaniach restrukturyzacyjnych i upadłościowych, w których zachodzi ryzyko pokrzywdzenia wierzycieli, konieczność unieważnienia czynności upadłego lub prowadzenia sporów sądowych dotyczących masy upadłości.

Michał Kosmacki

JESTEM ADWOKATEM, BO LUBIĘ WYGRYWAĆ.
SPRAWY, KTÓRE PROWADZIMY W KANCELARII GRP PRZYNOSZĄ NASZYM KLIENTOM ZWYCIĘSTWA KAŻDEGO DNIA.

 

Michał Kosmacki

Jednym z naszych głównych atutów jest

JEST UMIEJĘTNOŚĆ DOSTRZEGANIA RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ

Jednym z naszych głównych atutów jest

UMIEJĘTNOŚĆ DOSTRZEGANIA RÓŻNYCH ROZWIĄZAŃ

    Administratorem Państwa danych osobowych jest KANCELARIA GRP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 27. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów marketingowych.RODO